Profesjonelle med entreprenørånd.

Teamet vårt

Roar Wormsen – Managing DirectorRoar Wormsen

rwormsen@exclusive-networks.com
Telefon: +47 909 38 751

 

 


 

Hans-Jacob Molland – Sales ManagerHans-Jacob Molland

hmolland@exclusive-networks.com
Telefon: +47 415 22 420

 

 


 

Jørgen SchmidtJørgen Schmidt – Senior Security Advisor

joschmidt@exclusive-networks.com
Telefon: +47 934 37 606

 

 


 

Kay SørebøKay Sørebø – Senior Systems Engineer

ksorebo@exclusive-networks.com
Telefon: +47 954 27 577

 

 


 

Valentina Alexeeva – Office Manager

valexeeva@exclusive-networks.com
Telefon: +47 976 25 595

 

 


 

 

Gaute Fonneløp – Business Unit Manager

gfonnelop@exclusive-networks.com
Telefon: +47 922 18 125

 

 


 Hege Anett Albrigtsen – Marketing Manager Exclusive Networks Norway og BigTec

halbrigtsen@exclusive-networks.com
halbrigtsen@bigtec.com
Telefon: +47 917 17 257

 

 


 

 

BigTec-teamet. Se også www.bigtec.com/no

Lau Sørensen – Business Unit Manager

lsorensen@bigtec.com
Telefon: +47 905 33 524

 

 


 

Fabian DavikFabian Davik – Cloud Solutions Architect

fdavik@bigtec.com
Telefon: +47 404 02 035

 

Teamet