Свържете се с нас, за да ни уведомите как можем да помогнем

We Ще се радваме да предложим поддръжка на клиенти или да отговорим на всички общи запитвания, които можете да имате.

 

Bulgaria Contacts

гр. София, бул. Черни връх 25, Бизнес център Хемус, офис 192

Tel: +359 887 433 354

Email: office@veracomp.bg

GET DIRECTIONS

Todor Vasilev

BDM Fortinet; Extreme; Tenable; Gigamon; Proofpoint; Arbor; Infoblox

Email: todor.vasilev@exclusive-networks.bg


Ivan Torlov

BDM Poly; Lifesize; Yealink; Clear One; Jabra;

Email: ivan.torlov.@exclusive-network.bg


Diana Mantchevska

BDM Trend Micro & Tipping Point

Email: diana.mantchevska@exclusive-networks.bg


Margarita Sivcheva

BDM Red Hat

Email: margarita.sivcheva@exclusive-networks.bg


Ivelin Todorov

Major Account Manager Red Hat

Email: ivelin.todorov@exclusive-networks.bg


Stanislav Vasilev

BDM HPE and Pure Storage

Email: stanislav.vasilev@exclusive-networks.bg