Svein Anders Aarsbog

Country Manager

+4793027990
saarsbog@exclusive-networks.com

Stian Bærug

Business Unit Manager Cloud

+4741812223
sbaerug@exclusive-networks.com

Espen Andreassen

Business Unit Manager Security

+4792214297
eandreassen@exclusive-networks.com

Kay Sørebø

Business Unit Manager Fortinet

+4795427577
ksorebo@exclusive-networks.com

Stian Bærug

Business Unit Manager Cloud

+4741812223
sbaerug@exclusive-networks.com

Kasper Aanerud

Cloud Sales Executive

+4792880629
kaanerud@exclusive-networks.com

Espen Andreassen

Business Unit Manager Security

+4792214297
eandreassen@exclusive-networks.com

Kay Sørebø

Business Unit Manager Fortinet

+4795427577
ksorebo@exclusive-networks.com

Hugo Pereira

Presales Engineer

+4740454422
hpereira@exclusive-networks.com

Espen Haugland

Inside Sales Consultant

+4790470130
ehaugland@exclusive-networks.com

Nicolai Hansen

Inside Sales Consultant

+4793610800
nhansen@exclusive-networks.com

Jørgen Schmidt

Senior Security Advisor

+4793437606
joschmidt@exclusive-networks.com

Emma Furuseth

Emma Furuseth

Marketing Manager

+4792824022
efuruseth@exclusive-networks.com

Jeanette Davik

Inside Sales

+4795962212
jdavik@exclusive-networks.com

Patricia Orøy

Office Manager

+4792030561
poroy@exclusive-networks.com

Anette Teigen

Inside Sales/Order Management

+4795765914
ateigen@exclusive-networks.com

Bli en del av teamet

Vil du bli en del av Exclusive Networks? Besøk våre karrieresider og se om vi har en stilling ute som passer deg.

Search Jobs